THE SMART TRICK OF کارشناس خودرو THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of کارشناس خودرو That No One is Discussing

The smart Trick of کارشناس خودرو That No One is Discussing

Blog Article

بررسی کابین و وسایل و تجهیزات موجود در آن، یکی دیگر از وظایف کارشناس خودرو به حساب می‌آید. این تجهیزات عبارت‌اند از:

تیم حرفه‌ای و کارآزموده خودرو۴۵ علاوه بر دانش و تجربه لازم برای کارشناسی خودرو، با پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و تجهیزات روز آشنایی دارد.

قیمت روز خودرو یکی از مهم‌‎ترین مواردی است که تعداد زیادی از افراد آن را رصد می‌کنند. همان‌طور که همه می‌دانیم، وجود نوسانات شدید قیمتی در بازار که مدت‌ها است شاهد آن هستیم، دلیل جستجوهای هرروز مردم پیرامون قیمت خودرو است.

به طور کلی، استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای تشخیصی برای کارشناسان خودرو بسیار مهم هستند.

بعد از اتمام فرایند کارشناسی، گزارش کامل کارشناسی به‌صورت آنلاین به تیم کنترل کیفیت کارنامه ارسال می‌شود. تیم کنترل کیفیت کارنامه گزارش را بررسی می‌کند و با اطلاعات خودرو (مدل، سال ساخت و.

آیا ضمانتی برای دقیق بودن کارشناسی خودرو در خودرو۴۵ وجود دارد؟

برای جلوگیری از ضررهای هنگفت بهتر است قبل از نهایی کردن خرید از کارشناسان خودرو مشورت بگیرید. به پروسه ثبت نامه در وب‌سایت های کارشناسی ماشین، نوبت کارشناسی خودرو گفته می‌شود.

بالابر: برای بلند کردن خودرو از سطح زمین استفاده می‌شود و به کارشناس اجازه می‌دهد تا به قسمت زیرین وسیله نقلیه دسترسی پیدا کند.

در کارشناسی فنی مواردی مانند سلامت موتور، گیربکس، تسمه‌ها و هرزگردها، سیستم خنک‌کننده، باتری، دینام و سیستم تعلیق بررسی می‌شوند.

افزایش‌های ناگهانی قیمت‌ ماشین، باعث ایجاد تغییر در رفتار خریداران خودرو نیز شده است. بسیاری از افراد با بالارفتن قیمت خودرو، به‌سمت خریداری خودروهای دست‌دوم و کارشناس خودرو کارکرده می‌روند؛ و این یعنی نیاز بازار برای آگاهی دقیق از قیمت خودرو کارکرده.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو با یادگیری تکنیک‌های بررسی سیستم‌های داخلی خودرو و بررسی شاسی می‌توانید در این امر متخصص شوید.

چگونه برای ماشین صفر کیلومتر خود بیمه بدنه بخریم؟ پوشش های بیمه بدنه خودرو صفر را در این مقاله بخوانید.

‬‬ خرید و فروش خودرو مطمئن و بی‌دغدغه همواره هدف اصلی کارشناس پلاس بوده است.

تست عیب‌یابی: با دستگاه دیاگ، تست دیاگ خودرو در محل انجام شده و کارشناسان سلامت خودرو و عملکرد آن را چک می‌کنند.

Report this page